24-stundu mobilitātes garantija

Visi jaunie Audi un Volkswagen nāk ar 24 stundu mobilitātes garantiju. Ja neparedzētu iemeslu dēļ transportlīdzeklim ir jāpātrauc sava darbība, mēs nodrošinām tā evakuāciju uz tuvāko dīlera centru vai uz vietas remontu, ja iespējams. Mēs palīdzēsim Jums jebkurā diennakts laikā!

24-stundu garantija ir spēkā Audi un Volkswagen automašīnām garantijas laikā un, ja tehniskas problēmas dēļ, nav iespējams ar to vairs pārvietoties.

 

Ja ar Jūsu automobili nav iespējams pārvietoties tehnisku bojājumu dēļ – neatkarīgi no tā, vai tas noticis mājās vai ceļā, mēs darīsim visu iespējamo, lai sniegtu Jums nepieciešamo palīdzību. Mēs parūpēsimies par automobiļa īpašnieka un viņa pasažieru komfortu un mobilitāti.

Programmā „Mobilitātes garantija” ir ietverta bezmaksas palīdzība uz ceļa, ko Jums visu diennakti nodrošinās kvalificēti speciālisti. Programma piedāvā plašu pakalpojumu klāstu:

  • Operatīvo tehnisko palīdzību,
  • Automobiļa transportēšana uz servisa centru,
  • Maiņas automobiļa nodrošināšana un, ja nepieciešams, izmitināšanu viesnīcā.

Mobilitātes garantiju Jūs saņemat kopā ar jaunu automobili. Tā ir spēkā līdz pirmajai tehniskajai apkopei, pēc apkopes tā tiek automātiski atjaunota, apliecinot to ar atbilstošu ierakstu servisa grāmatiņā.  Ja Jūs veicat tehnisko apkopju plānā paredzētās apkopes Volkswagen autorizētajos servisos, mobilitātes garantija būs spēkā visu automobiļa kalpošanas laiku, bet Audi mobilitātes garantija ir spēkā, kamēr ir spēkā automašīnas rūpnīcas garantija.

 

Mobilitātes garantija neattiecas uz pašu izraisītu negadījumu, piemēram, degvielas trūkumu vai lokautu.

 

24 stundu neatliekamās palīdzības numurs Audi automašīnām: 8000 AUDI (8000 2834), VW automašīnām: 80007003